Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 02 Feb 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Area Supervizor Merchandising

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta pe un post similar (coordonarea unei echipe de merchandiseri) minim 1 an;
Experienta relevanta in domeniul FMCG;
Abilitati de comunicare si negociere;
Seriozitate, perseverenta si bune abilitati de organizare;
Spirit de echipa;
Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
Cunostinte operare PC si Smartphone.

Descrierea jobului

Coordonarea si monitorizarea activitatii merchandiserilor din zona alocata;
Verificarea calitativa a standardelor de mercantizare in magazine;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu reprezentantii clientilor/magazinelor;
Implementarea proiectelor noi;
Intocmirea si trimiterea de rapoarte specifice;
Instruirea si dezvoltarea echipei de merchandiseri din subordine.

FMCG Merchandising are ca obiect de activitate prestarea serviciilor specializate BTL la nivel national (Merchandising, Sales Externalizat, Retail Audit, etc), pentru o mare diversitate de categorii de produse food si non-food, branduri internationale si locale, companii nationale si multinationale, la un nivel inalt profesional astfel incat toti clientii nostri sa beneficieze de cea mai buna experienta de vanzare.
Pentru cei peste 1000 de merchandiseri care lucreaza in cadrul companiei, oferim un mediu organizational care incurajeaza dezvoltarea profesionala si posibilitatea asumarii a noi roluri astfel incat odata cu cresterea responsabilitatii, fiecare angajat sa poata sa-si implineasca asteptarile financiare si profesionale.

Va informam ca prin aplicatia dumneavoastra transmisa pentru aceasta pozitie, indiferent de canalul de transmitere ales, va exprimati consimtamantul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal prezente in CV-ul dumneavoastra si/sau transmise si prin alte forme de comunicare. De asemenea, va aducem la cunostinta ca in conformitate cu Legea 677/2001 privind prelucrarea datelor cu caracter personal, aveti dreptul de informare, dreptul de a accesa/de a actualiza datele cu caracter personal, dreptul de a va opune in orice moment la prelucrarea datelor cu caracter personal si de a solicita stergerea informatiilor dumneavoastra din bazele noastre de date.

Expirat
Area Supervizor Merchandising  -  FMCG Merchandising