Publicat 21 Mai 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

AREA SALES SUPERVISOR

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta intr-un post similar este obligatorie (segmentul FMCG);
  • Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
  • Perseverenta, seriozitate, spirit de echipa;
  • Studii superioare si cunostinte solide limba engleza si Microsoft Office.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitatea de vanzari a distribuitorilor pe zona alocata;
  • Intocmeste rapoarte de activitate specifice;
  • Asigura distributia si expunerea corespunzatoare a produselor companiei;
  • Organizeaza activitatea agentilor comerciali din subordine (optimizarea traseelor de lucru);
  • Implementeaza promotiile in teren.

MASPEX ROMANIA is one of the leaders of different Romanian segments market. Maspex Romania is a subsidiary of Maspex Wadowice Group from Poland, one of the largest food companies in central and Eastern Europe. Romania represents the second largest market after Poland, both in terms of fiscal value and investments made, but also of purchasing power. The Maspex Group has entered on Romanian market in 1996, and in present is one of the greatest polish investors from Romania. Maspex is a front runner with products like: Tedi, Tymbark nectars and fruit juices, La Festa hot chocolate and cappuccino, Ekland instant tea, Coffeeta coffee creamer, Salatini crackers and brezels and now with natural mineral water. Maspex Romania guarantees a permanent development on FMCG market and also the job security of his employees.

Expirat
AREA SALES SUPERVISOR  -  MASPEX ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles