Publicat 31 Oct 2008 | Expiră 01 Dec 2008

AREA SALES SUPERVISOR - locat in Tg. Mures

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii. Avantaj studii superioare.
- Experienta in vanzari pe piata bunurilor de larg consum, minim 1 an.
- Experienta in industria bauturilor alcoolice constituie avantaj.
- Abilitati de comunicare si negociere.
- Cunostinte de operare pe calculator.
- Domiciliul stabil in Tg Mures.
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

- Urmarirea realizarii obiectivelor de vanzari si incasari pe zona alocata.
- Implementarea si coordonarea activitatilor promotionale & merchandising prin echipa de vanzari a distribuitorilor.
- Implementarea politicilor de pret, marketing si vanzare ale Prodvinalco la distribuitorii alocati.
- Controlul si monitorizarea nivelului stocului si platilor distribuitorilor.
- Training & Coaching pentru agentii distribuitorilor.

Compania ofera oportunitati de dezvoltare si un pachet competitiv (masina de serviciu full time, telefon si laptop).

PRODVINALCO Cluj este unul din principalii producatori de bauturi alcoolice din România, având o traditie de peste 75 de ani.
Evolutia constanta si diversificarea obiectului de activitate a adus societatea pe o pozitie de lider în productia si distributia de bauturi alcoolice din Transilvania.

Expirat
AREA SALES SUPERVISOR - locat in Tg. Mures  -  SC Prodvinalco SA Cluj-Napoca