de ani Fără Frică...

Publicat 11 Mai 2019 | Reactualizat 30 Mai 2019 | Expiră 30 Iun 2019

AREA SALES SUPERVISOR (ASS)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim un an de experiență în vânzări (preferabil FMCG)
Cunoștințe une de operare PC: Excel, Word, PowerPoint
Cunoașterea pieței locale de retail tradițional
Capacitate de organizare, planificare și coordonare
Foarte bune abilități de comunicare, persuasiune și negociere
Orientare spre acțiune și rezultate
Disponibilitate la călătorii
Capacitatea de a lucra sub presiunea cifrelor și a timpului

Descrierea jobului

Monitorizează activitatea Agenților de vânzări ai distribuitorilor din zona alocată
Transmite targete, susține și monitorizează realizarea acestora de către Agenții distribuitorilor zonali
Realizează vizite individuale și duble (cu Agentul distribuitorului) pentru promovarea produselor și negocierea achizițiilor sau a poziționării în magazin
Este responsabil de atingerea targetului de vânzări pentru zona pe care o supervizează
Asigură acoperirea optimă a zonei atât prin eforturile proprii, cât și prin cele ale Agenților de vânzări
Întocmește și trimite la timp și complet rapoartele solicitate de ASM
Este responsabil de implementarea acțiunilor de trade marketing în zona pe care o supervizează

Pachetul de beneficii include:
- telefon, laptop și mașină de serviciu
- venit stimulant, compus din salariu fix și bonus în funcție de rezultate
- formare profesională atât la locul de muncă, cât și prin cursuri de specialitate
- autonomie în realizarea obiectivelor și oportunități de dezvoltare în carieră

Arovit (MIB Prodcom) este unul dintre cei mai mari producători de conserve din legume și fructe de pe piața românească. Suntem astăzi prezenți în piața românească și internațională datorită parteneriatului pe care, împreună cu dumneavoastră, l-am dezvoltat. În fiecare zi ne concentrăm să găsim, să selectăm și să conservăm cele mai bune roade ale pământului, în timp ce voi sunteți sursa noastră de inspirație, ne motivați și ne susțineți să păstrăm vie tradiția Arovit și să vă furnizăm produse de cea mai bună calitate.

Expirat
AREA SALES SUPERVISOR (ASS)  -  MIB PRODCOM (AROVIT)

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles