Publicat 03 Aug 2011 | Expiră 04 Sep 2011

Area Sales Representative

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniu constituie avantaj;
- cunoasterea limbii engleze este obligatorie;
- abilitati de negociere, comunicare, munca in echipa;
- rezistenta la stres
- disponibilitate de a calatori in afara orasului / tarii;

Descrierea jobului

- reprezentant vanzari pt. zona de nord-vest / sud a tarii;
- dezvoltarea clientilor existenti / gasirea de noi clienti in zona;
- identificarea tendintelor de dezvoltare a pietei in domeniul in care compania activeaza;
- se ofera salariu motivant, bonusuri trimestriale;
- masina, laptop, telefon mobil, decontarea tuturor cheltuielilor.

- companie cu capital strain, reprezentante deschise in Grecia, Bulgaria, Romania;
- importator si distribuitor de materii prime pt. industria alimentara;
- agent exclusiv in Romania al mai multor furnizori de renume mondial;
- www.alinda.ro

Expirat
Area Sales Representative  -  ALINDA ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles