AREA SALES REPRESENTATIVE

SERV CLASS SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta in domeniul vanzarilor de masini si utilaje agricole constituie avantaj
- Dornic de a acumula permanent noi cunostinte
- Disponibilitate pentru deplasari si program de lucru flexibil
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de lucru in echipa
- Cunoastere buna a limbii engleze
- Cunostinte PC - Word, EXCEL, PowerPoint
- Permis conducere categoria B
- Deschis, proactiv, orientat spre rezultate.

Descrierea jobului

- prezentarea si promovarea ofertelor de produse si servicii ale firmei
- vizitarea regulata a clientilor si actualizarea bazei de date
- monitorizarea permanenta a pietei utilajelor agricole din zona de activitate
- acordare de consultanta pentru intocmire dosare de finantare
- participare la actiunile de marketing ale firmei si ale firmelor producatoare
- participare la intocmirea si realizarea planului anual de vanzari
- urmarirea gradului de satisfactie post-vanzare al clientilor
- intocmirea rapoartelor specifice de activitate

SERV CLASS, lider în sectorul combinelor agricole, deține în portofoliul său de produse o gamă largă de combine de recoltat, tractoare, prese de balotat, încărcătoare telescopice, tehnologie de recoltat furaje verzi sau sisteme de management agricol.

Încercam să fim cei mai buni. Credem că rezultatele unei echipe sunt întotdeauna mai mari decat rezultatele individuale ale membrilor echipei. Și, pentru a fi performanți ca societate, avem nevoie de oameni bine pregătiti. De aceea, ințelegem să protejăm și să dezvoltăm această resursă principală.

Publicat 8 oct. 2021 Reactualizat 5 nov. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos