Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 16 Iul 2006 | Expiră 15 Aug 2006

AREA SALES REPRESENTATIVE ( reprezentant vanzari birotica papetarie )

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Background solid in domeniul biroticii papetariei
Motivat
Energic
Convingator
Posesor permis conducere categoria B
Cunostiinte solide Excel; Outlook; Internet
Portofoliu propriu de clienti prezinta un avantaj

Descrierea jobului

Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
Fidelizarea acestora
Realizarea targetului lunar: vanzare/dezvoltare/raportare
Actualizarea bazei de date pusa la dispozitie
Negocierea termenilor contractuali
Promovarea produselor companiei
Urmarirea termenelor de plata acordate clientilor in vederea respectarii acestora

Salariu fix 200 euro
Carte de munca
Bonuri de masa
Comision vanzare
Masina de servici
Telefon mobil
Laptop
Servicii medicale gratuite
Conditii de lucru optime
Training de produs
Cooptarea in cadrul unei echipe tinere

Import si distributie produse de papetarie, birotica si tehnica de calcul.

Expirat
AREA SALES REPRESENTATIVE ( reprezentant vanzari birotica papetarie )  -  OFFICE MEDIA COM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles