Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Area Sales Manager

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 6 luni si 1 zi experiență în muncă

Candidatul ideal

Relatii si cunostinte in mediul estetic/medical
Aptitudini de negociere si persuasiune
Aptitudini de comunicare si relationare
Ambitios/a, perseverent/a, competitiv/a
Orientat/a catre client si rezultat

Descrierea jobului

Dezvoltarea retelei MedTech IQ Romania

RESPONSABILITATI
• Initiere si implementarea strategiei de vanzari
• Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu partenerii/clientii companiei
• Reprezentare cu succes a brandurilor companiei in saloane, clinici, spitale si alte locatii
• Identificarea noilor clienti• Promovarea campaniilor comerciale conform politicii interne

OFERTA:Bonus lunar, telefon mobil, laptop
Salariu excelentTraining de specialitate in Italia, Spania, IsraelEchipa tanara si mediu de lucru relaxat

Companie specializata in importul si distributia de tehnologie si echipamente medicale, anti-aging si remodelare corporala.

Area Sales Manager  -  WISH PRO CONSULTING