Publicat 07 Iul 2006 | Expiră 07 Aug 2006

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent.
Personalitate deschisa - relationeaza usor cu clientii
potentiali
Atitudine de vanzator, orientat spre clienti. Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor
Personalitate puternica, valori stabile, dornic sa invete lucruri noi
Are capacitatea de a-si atinge obiectivele.
Om de echipa.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
Dinamic, energic.
Optimist, psihic excelent.

Descrierea jobului

Gestioneaza si dezvolta zona alocata din perspectiva vanzarilor, promovand permanent produsele si imaginea companiei
Vizite la clienti si prezentare de produse si servicii
Creeaza si dezvolta relatii cu clientii
Identifica noi clienti potentiali pe piata
Invata produsele si caracteristicile tehnice

Furnizor de solutii pentru transport de persoane si marfuri in domeniul constructiilor. Leader de piata.

Expirat
Area Sales Manager  -  Market Systems