Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 06 Nov 2008

AREA SALES MANAGER

CONFIDENTIAL
6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare
Experienta relevanta in vanzari (constituie un avantaj lucrul cu distribuitorii si KA)
Experienta in activitate cu buget de cheltuieli
Putere de munca, ambitie si consecventa, spirit ordonat si organizat
Prezenta placuta, atitudine pozitiva,reale abilitati de comunicare,capacitate de a stabili relatii interpersonale
Bun negociator,spirit antreprenorial,orientare spre lucru in echipa,flexibilitate,deschidere la nou
Rezistenta la stres,obisnuinta de a lucra sub presiunea obiectivului
Cunostinte foarte bune operare PC
Permis de conducere categoria B,disponibilitate de a face deplasari (200-300 km in fiecare zi)

Descrierea jobului

Prezenta zilnica in zona de activitate (4 judete cu distribuitori si KA)
Aplicarea in teritoriu de responsabilitate a planului de vanzari si marketing
Monitorizarea,controlul si raportarea datelor necesare indeplinirii obiectivelor
Promoveaza imaginea produselor si firmei in zona de responsabilitate
IMPORTANT: acest post presupune organizare,responsabilitate,corectitudine,gandire strategica,foarte multa munca si timp acordat,obiective greu de realizat,perseverenta,concentrare,capacitatea de a gasi mereu solutii pentru indeplinirea planului de vanzari si marketing
Realizarea obiectivelor este foarte bine platita
BENEFICII: salariu atractiv si bonusuri de performanta
Masina (full time)
Telefon mobil
Traininguri de specialitate
Experienta intr-o echipa orientata in permanenta spre performanta si profesionalism

Descrierea companiei

Producator si distribuitor important de vinuri.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AREA SALES MANAGER  -  CONFIDENTIAL