Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Area Sales Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii / superioare
- dinamism, initiativa
- integritate in relatie cu compania, partenerii si clientii
- experienta in vanzari (promovare, prezentare, comunicare, negociere); prezinta avantaj experienta in vanzarea de materiale de constructii
- profesionalism; orientare catre nevoile clientului; respectarea promisiunilor
- excelente abilitati de comunicare, negociere, relatii cu clientii
- carnet de conducere cat B
- cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Clientul nostru este ABELARO importator si distribuitor la nivel national a materialelor de constructii.

- reprezinta compania in relatia cu clientii si potentialii clienti,
- mareste portofoliul de clienti
- promoveaza imaginea companiei si produsele din portofoliu
- implementeaza politica de vanzari promovata de seful direct
- ofera consultanta clientilor cu privire la produsele oferite
- urmareste atingerea targetului lunar/anual vanzari

Expirat
Area Sales Manager  -  TRENKWALDER SRL