Publicat 21 Oct 2008 | Expiră 21 Nov 2008

AREA SALES MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, analitica, voluntara , capabila sa lucreze in cadrul unei echipe tinere si perfornanta si in a depune oferturi pentru atingerea obiectivelor, motivat prin atingerea targetelor asumate, dornic să se perfectioneze profesional in mod continuu.

Descrierea jobului

Descrierea postului

Reprezentarea companiei si vanzarea produselor la clientii din zona alocata
Realizarea obiectivelor strategice anuale desemnate de management
Intocmirea de oferte tehnice si financiare.
Implicare in dezvoltarea zonei (propune strategii, efectueaza analize periodice , dezvolta planuri de actiune)

Cerinte

- Absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta)
- Domiciliul in Bucuresti
- Experienta in vanzari de minim 2 ani (in domeniul industrial sau tehnic constituie un avantaj)
- Bune abilitati de negociere
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte de limba engleza

Oferta

Autoturism, laptop, telefon.
Salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor .
Alte avantaje.

-Cunostinte Office (Excel, Word, PowerPoint)

- COMPANIE NATIONALA DE IMPORT, DISTRIBUTIE, VANZARI, INCHIRIERI, SERVICII POST-VANZARE PENTRU SCULE, ECHIPAMENTE SI UTILAJE PENTRU INDUSTRIE SI CONSTRUCTII.

Expirat
AREA SALES MANAGER  -  INTERPRIMA SRL