de ani Fără Frică...

Publicat 24 Iul 2007 | Expiră 24 Iul 2007

area sales manager

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL:

- buna cunoastere a pietei si capacitatea de a diagnostica si de a influenta pozitiv activitatea distribuitorilor;
- abilitati de dezvoltare a afacerii;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- aptitudini organizatorice, lucru in echipa, initiativa, flexibilitate;
- cunostinte de limba engleza;
- cunostinte de operare PC (MS Office);
- permis de conducere categoria B;
- experienta relevanta pe un post similar;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- coordonarea activitatii de vanzare in zona Sud-Est
-identificarea si activarea potentialilor clienti;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii actuali;
- atingerea obiectivelor de vanzari, distributie si merchandising;
- implementarea politicii comerciale;
- implementarea activitatilor promotionale conform planului agreat cu departamentul de Marketing;

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:
Companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune.

Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding. Outsourcingul farmaceutic – Programul Force plus - reprezinta oportunitatea unica de dezvoltare a afacerii, prin echipe de promovare dedicate exclusive parteneriatului si obiectivelor stabilite. Este solutia optima si completa de dezvoltare a activitatii de promovare prin echipe externalizate de Reprezentanti Medicali dedicate in exclusivitate.

Recrutarea – Programul New plus - este conceputa ca suport logistic si practic in selectia pozitiilor vacante din companiile farmaceutic. Sistemul complet de evaluare si control, pre si post interviu, garanteaza partenerilor nostri rapiditate si siguranta in alegerea candidatului potrivit.

Expirat
area sales manager  -  farma des farma

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles