Area SALES MANAGER

Apt New Business Solutions S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Dacă activitățile de vânzare şi negociere sunt provocatoare pentru tine, dacă ești o persoană energică și pragmatică, cu abilități de planificare, organizare și disponibilă de a efectua deplasări zilnice pentru atingerea obiectivelor de vânzări, atunci ești coechipierul pe care îl căutăm pentru clientul nostru.

Experiența în domeniul vânzărilor de produse tehnice către revânzători și cunoștințele de operare PC pot constitui un avantaj.

Ne îndreptăm atenția către candidatul cu potențial, care va fi atent selecționat, beneficiind de o pregătire ulterioară graduală în centrele din țara ale clientului.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale sunt:
  • promovarea și vânzarea gamei de produse din portofoliu;
  • administrarea eficientă și dezvoltarea portofoliului actual de clienți din zona arondată;
  • urmărirea derulării corecte a contractelor și încasărilor;
  • monitorizarea concurenței din zona de Sud-Est a țării.
Beneficiile tale vor fi:
  • pachet salarial format din parte fixă importantă + bonusuri de vânzări;
  • prime cu ocazia sărbătorilor;
  • posibilitatea efectuării de investigații medicale într-una dintre clinicile private partenere;
  • zile libere plătite pentru diveresele evenimente din familie;
  • mașina de serviciu, laptop, telefon mobil

Companie națională în domeniul distribuției de produse tehnice pentru construcții și grădină
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.