Area Sales Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 550 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

• Minimum 2 ani experienta de vanzare in domeniul pieselor (camioane/turisme).
• Abilitati demonstrate de vanzare si mentenanta client.
• Abilitati de comunicare, negociere si organizare.
• Persoana dinamica, cu o atitudine pozitiva, entuziasta si orientata catre rezultate.
• Proactivitate sporita.
• Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Organizeaza si gestioneaza activitatea de vanzari in relatia cu clientii/partenerii pentru zona repartizata in vederea atingerii obiectivelor de vanzari stabilite.
• Dezvolta portofoliul de clienti existent si atrage clienti noi prin promovarea produselor/serviciilor/brandurilor din portofoliul companiei.
• Asigura unu nivel ridicat de satisfactie pentru clienti/parteneri printr-un serviciu de calitate, dedicat.
• Promoveaza produsele si serviciile companiei.
• Realizeaza obiectivele de vanzari, lunare, semestriale si anuale.
• Intocmeste rapoarte de vanzari, monitorizeaza actiunile concurenţei.

Beneficii:

• Salariu fix
• Comision din vanzari
• Masina de servicu
• Laptop + telefon de serviciu
• Bonuri de masa
• Training specific

Companie cu capital autohton 100%, suntem o echipa tanara si ambitioasa, dornica de afirmare, cunoscuta pe plan regional. Planul de dezvoltare pe termen lung al companiei cuprinde extinderea la nivel national, deschiderea unei retele de service auto, diversificarea activitatii. Doresti sa lucrezi cu placere si succes? Te incurajam sa colaborezi pe termen lung cu noi!
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos