AREA SALES MANAGER

Razom Trade LLC - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu 5000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienta in vanzari de usi (metalice, interioare sau PVC)
  • Abilitati de comunicare, persuasiune, studierea nevoilor cumparatorului
  • Management eficient al timpului
  • Capacitatea de a construi parteneriate
  • Dorinta de a lucra in domeniu de cele mai multe ori

Descrierea jobului

Cerințe obligatorii:
  • Experienta in vanzari directe in segmentul B2B (lucrare cu magazine de retail, retele, angrosisti, dezvoltatori) de cel putin doi ani
  • Permis de conducere categoria B si experienta de conducere de la 1 an
  • Cunostinte PC
  • Să ai propria mașină și să o poți folosi la serviciu

Sarcini de lucru:
  • Cercetare de piata si cautare de noi clienti
  • Organizarea de intalniri, clarificarea nevoilor cumparatorilor
  • Construirea de parteneriate
  • Indeplinirea planurilor de vanzari
  • Insotirea comenzilor clientilor
  • Gestionarea datoriilor financiare
  • Monitorizarea competitorilor

Conditii de lucru:
  • Salariu fix + bonusuri
  • Compensare pentru utilizarea mașinii
  • Comunicare mobilă corporativă
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și dezvoltare a carierei
  • Cooperare pe termen lung

Compania noastră este unul dintre cei mai importanți producători, distribuitori și exportatori ucraineni de uși de intrare și de interior.

Ca angrosist, lucrăm din 2007, în 2013 ne-am deschis propria producție.

Din 2018 până în 2021, suntem constant în TOP 10 exportatori de uși metalice de intrare din Ucraina.

În 2020, am deschis o reprezentanță în Serbia, care a ocupat o poziție de lider pe piața locală.

În 2022 deschidem o filială în România.
Oferim oameni activi, intenționați, ambițioși să devină parte din echipa noastră, să dobândească o nouă experiență valoroasă și o recompensă financiară decentă.

Publicat 25 ian. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos