Area Sales Manager

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Poti face parte din echipa noastra daca:
  • Esti o persoana deshisa si comunicativa
  • Ai bune abilitati de negociere si vanzare
  • Ai capacitatea de a dezvolta relatii profesionale
  • Ai experienta in vanzari de input-uri agricole
  • Ai disponibilitate pentru deplasari in zona alocata
  • Esti corect, stii sa iti prioritizezi si sa iti organizezi activitatea
  • Esti determinat

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale sunt:
  • Gestionarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
  • Promovarea politicii comerciale
  • Identificarea si solutionarea situatiilor aparute
Noi iti oferim:
  • Pachet salarial format din salariu fix +tichete de masa
  • Comision motivant in functie de vanzari
  • Telefon
  • Masina

Bioagrifert este o societate tanara si a luat fiinta cu scopul de a veni in sprijinul fermierilor cu solutii pentru agricultura ecologica, avand ca obiect principal distributia de inputuri agricole.
Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos