Publicat 02 Mar 2021 | Expiră 02 Apr 2021

AREA SALES MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Experienta de minim 5 ani in vanzari (pe aceeasi pozitie – ASM - domeniul FMCG).
Operare PC: Microsoft Office;
Cunoasterea limbii engleze (vorbit/scris), poate constitui un avantaj;
Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
Excelente abilitati de comunicare;
Abilitati de negociere, atitudine pro-activa;
Orientare catre clienti si rezultate;
Abilitati de planificare si organizare;

Descrierea jobului

- Dezvolta relatii de business cu toti partenerii
- Duce la indeplinire toate obiectivile de vanzari (lunare / trimestriale / anuale)
- Implementeaza politicile de pret ale brandurilor companiei in reteaua de distributie
- Elaboreaza si monitorizeaza indicatorii de calitate specifici business-ului (volume, distributie, promotii)
- Identifica noi oportunitati pentru dezvoltarea colaborarii
- Monitorizeaza si implementeaza strategia de lucru cu echipa de vanzari / partenerii
- Elaboreaza forecast / client conform procedurilor interne
- Negociaza si implementeaza termenii contractuali cu partenerii
- Analizeaza periodic (zilnic, saptamanal, lunar, trimestrial) evolutia vanzarilor
- Prospectarea pietei, identificarea si contractarea noilor clienti

Queen Monaco inseamna peste 17 ani de experienta (FMCG, distributie si consultanta) pusi in sprijinul partenerilor sai cu ajutorul echipei proprii!

Calitatea serviciilor este un atribut al celor care privesc in viitor, care construiesc parteneriate, iar investitia in calitate este, dincolo de cea financiara, o investitie umana, o schimbare de mentalitate, o continua educatie spre mai bine, spre performanta si competitivitate!

www.queenmonaco.ro / www.sunfood.ro

Expirat
AREA SALES MANAGER  -  SC QUEEN MONACO NETWORK DISTRIBUTION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles