Publicat 01 Mar 2021 | Reactualizat 29 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

Area Sales Manager

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice, in domeniul constructiilor/utilajelor pentru constructii.
Cunostinte referitoare la sistemele de cofraje si schele.
Experienta in domeniul vanzarilor min. 2 ani, preferabil in domeniul constructiilor.
Abilitati de comunicare si negociere, organizare, capacitate de a lucra in echipa, orientare spre client si rezultate.
Cunoasterea unei limbi straine, a MS Office, notiuni minime Autocad, a instrumentelor de plata; carnet de conducere cat. B minim 2 ani.

Descrierea jobului

Promovarea imaginii companiei, a produselor si serviciilor oferite.
Identificarea clientilor si a oportunitatilor de afaceri, crearea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti; Avantaj : detinerea unui portofoliu de clienti pentru zona alocata.( Zona sud-est , respectiv Cluj )
Indeplinirea targetului de vanzari prin negocierea si incheierea, urmarirea derularii si finalizarea de contracte cu firmele de c-tii.
Asigurarea serviciilor de consultanta si suport tehnic in santier.

Compania ofera:
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesioniste in domeniul vanzarilor, perspectiva de a avansa intr-o companie multinationala.
Program de instruire in tehnici de vanzare, negociere, specializare tehnica in domeniul de activitate.
Pachet salarial motivant, autoturism, laptop si telefon de serviciu.

Ulma - Firma multinationala, lider mondial in domeniul productiei de sisteme de cofraje si schele

Expirat
Area Sales Manager  -  Ulma Cofraje SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles