Publicat 22 Oct 2020 | Reactualizat 21 Nov 2020 | Expiră 22 Nov 2020

Area Sales Manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experiență în vânzări
- Abilități profunde de comunicare și interes pentru a lucra împreună cu alte persoane
- Foarte bune abilități de negociere
- Atitudine proactivă
- Disciplină profesională
- Promptitudine și eficiență în rezolvarea sarcinilor de serviciu
- Disponibilitatea de a se deplasa în zonele rurale
- Cunoșințe limba engleză, maghiară (reprezintă avantaj)

Descrierea jobului

- Programează întâlniri cu clienții în vederea obținerii informațiilor necesare studierii pieței de teracotă;
- Atrage clienți noi, stimulând interesul acestora prin publicitate și publicare oferte;
- Negociază contracte;
- Menține și dezvoltă relațiile de colaborare cu clienții activi și potențialii clienți;
- Analizează și pregătește informațiile despre piață, vânzări și concurenți;
- Raportează vânzările, monitorizează prețurile;
- Analizează permanent pieța din punct de vedere grupuri țintă, concurență, prețuri și produse;
- Analizează și optimizează procesele de vânzare;
- Efectuează prezentări de produse, prezentări tehnice și demonstrații.

Filozofia noastră este de a puncta și de a ne dezvolta profitabil pe piețele cu perspective economice pentru soluțiile noastre inovatoare și eficiente energetic pentru construcții. Mărcile puternice ale companiei noastre sunt cunoscute astăzi de toată lumea și au condus la confirmarea noastră ca unul dintre cei mai importanți producători de materiale de construcție din lume.

Dezvoltarea noastră continuă și ne-am dori să ne însoțiți pe acest parcurs.

În calitate de leader de piață în domeniul materialelor de construcții impunem cerințe ridicate cu privire la serviciile și produsele noastre. Dacă vă interesează să ne fiți alături în vederea atingerii acestor obiective, vă rugăm să ne transmiteți CV-ul dvs.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Area Sales Manager  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles