Publicat 19 Nov 2019 | Expiră 20 Dec 2019

Area sales manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este absolvent de studii superioare (inginerie mecanica sau inginerie civila),

Are minim 2 ani experienta in domeniul HVAC,agribusiness
Are permis de conducere pentru categoria B.
Este o persoana sociabila si organizata,
Are abilitati excelente de comunicare si negociere,
Are capacitatea de a lua rapid decizii si de a actiona in consecinta.
Are diponibilitate la deplasari de minim 50% din timpul de lucru.
LIMBI STRAINE: limba engleza – nivel avansat
Limba germana – constituie un avantaj

Descrierea jobului

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va trebui sa:
Prospecteze piata in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti,
Implementeze strategia de vanzari elaborata la nivel de grup,
Contacteze si sa viziteze clientii,
Pregateasca si sa ofere clientilor solutii tehnice/oferte de pret,
Negocieze si sa incheie contracte,
Asigure o comunicare eficienta cu managerul direct.

Beneficii
Masina de serviciu, telefon si laptop
Bonusuri salariale in functie de performanta

Program flexibil
Training profesional, organizat atat in tara, cat si la sediul companiei.

TALENT CENTER is an elite consulting, training and headhunting company with successful projects in various areas such as retail, IT, Pharma, logistics, real estate, medical services, construction.

Our story has started more than five years ago out of Passion for People and with the strong belief that good people can do great things. The team is growing each day, and now Talent Center is closer to your business than you think, offering its premium services in Transilvania and beyond.

Expirat
Area sales manager  -  TALENT CENTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles