Publicat 04 Oct 2019 | Reactualizat 01 Nov 2019 | Expiră 04 Nov 2019

AREA SALES MANAGER

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate cu profil agricol sau horticol - conditie obligatorie
Buna cunoastere a fermierilor si distribuitorilor nationali/regionali/locali

Descrierea jobului

Din aceasta pozitie veti fi implicat in:
Promovarea si pozitionarea portofoliului de produse ale companiei in regiunea alocata
Planificarea si efectuarea vizitelor periodice la fermierii din zona pentru promovarea solutiilor tehnice si a produselor
Negocierea si semnarea contractelor cu clientii alocati regiunii
Urmarirea bunei derulari a contractelor agreate cu distribuitorii: termene de livrare, specificatii tehnice si de calitate, recuperare creante
Organizarea actiunilor de promovare a produselor (prezentari, direct mailing, targuri, seminarii, simpozioane, campanii promotionale, demo-trials etc)
Aplicarea strategiilor de promovare (testari in camp) si de marketing pe zona alocata pentru dezvoltarea businessului

Beneficii oferite de noi:
Oportunitatea desfasurarii activitatii intr-o firma lider incontestabil de piata pe segmentul de interes, cu spirit antreprenorial, ce are ca filozofie dezvoltarea profesionala in mod constant
Training specializat in domeniul agribusiness in zona tehnologiilor de varf
O politica salariala si de bonusare competitiva si motivanta

Puteti trimite CV-ul si la adresa hr@aectra.ro

Cu o experienta de peste douazeci si cinci de ani in domeniu, Aectra Agrochemicals, leaderul pietei de nutritie si stimulare a cresterii a plantelor din Romania, continua sa investesteasca in cea mai performanta si profesionista echipa din Agribusiness. Suntem determinati sa continuam sa creem si sa dezvoltam segmentele de piata vizate, prin portofoliul unic si inovator in domeniu (e.g. ATONIK, TERRA SORB, BlackJak, etc), prin expertiza tehnologica acumulata in ultimele decenii impreuna cu partenerii nostri si, mai ales, prin intermediul valorii si cunostiintelor echipei noastre de profesionisti Suntem o Companie care prin Inovatie, Profesionalism, Implicare si Performanta, aduce un aport semnificativ in segmentul cu cea mai impresionanta dinamica si dezvoltare tehnologica din Agribusiness.

Expirat
AREA SALES MANAGER  -  AECTRA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles