Publicat 17 Oct 2008 | Expiră 17 Nov 2008

Area Sales Manager (zona Moldova)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare zootehnice sau de medicina veterinara
Experienţa in activitatea comerciala, segmentul produselor destinate rumegătoarelor poate constitui un plus
Cunostinte avansate de limba engleza
PC Skills: pachetul Office
Permis de conducere: B
Disponibilitate de deplasare
Competente specifice poziţiei:
- Abilitaţi de organizare autonoma
- Spirit de echipa
- Aptitudini comerciale

Descrierea jobului

Postul vacant de AREA SALES MANAGER pentru zona Moldova ofera oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unui important jucator pe piata de profil la nivel international, alaturi de o echipa de profesionisti.
Provocarile acestei pozitii sunt:

Vânzarea produselor destinate nutriţiei rumegătoarelor
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări pentru zona de responsabilitate (4 judeţe)
Identificarea cerinţelor clientului
Prezentarea ofertei, negocierea si încheierea contractelor cu clienţii
Identificarea de noi clienţi si menţinerea relaţiilor cu cei existenţi
Participare la elaborarea bugetelor si obiectivelor de vânzări pe zona alocata.

Activitatea se va desfasura in zona de sud a Moldovei.

Beneficii:
Salariu fix + procent din cifra de afaceri
Maşina de serviciu
Laptop
Telefon mobil

Pierce Mayrand & Associés (www.piercemayrand.com) este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management.

Recrutam pentru clientul nostru, filiala a unei multinaţionale din domeniul nutriţiei animale, cu sediul in judeţul Bacău.

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa: contact@piercemayrand.com.

Expirat
Area Sales Manager (zona Moldova)  -  PIERCE MAYRAND ET ASSOCIES SRL