Area Sales Manager - Zona Bucuresti(s3,s4,s5),TR, GR, IF

BALTIC INVEST CEE SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
  • Experienta in domeniul vanzarilor - min 2 ani (avantaj materiale de constructii)
  • Absolvent studii medii/superioare
  • Atitudine pozitiva, entuziasm si motivatie
  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational
  • Permis Cat B

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea si administrarea portofoliului de clienti din zona de activitate
  • Realizarea obiectivelor de vanzare lunare si trimestriale
  • Negocierea si stabilirea conditiilor contractuale cu parteneri in concordanta cu politica comerciala
  • Administrarea si incasarea soldurilor din piata
  • Monitorizarea pietei de profil si a concurentei
  • Beneficii:Autoturism/tableta/telefon
  • Pachet salarial format din parte fixa+bonus lunar+bonus trimestrial

Infiintata in anul 2013, companiea Baltic Invest, aduce pe piata de constructii din Romania, produsele specializate de inalta calitate ale brandului Rawlplug, alaturi de o gama variata de fixari universale ale brandului Koelner.

Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.