Publicat 07 Mar 2019 | Reactualizat 04 Apr 2019 | Expiră 07 Apr 2019

Area Sales Manager - zona Ardeal/ Muntenia

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Experienta de minim 5 ani in domeniul vanzarilor (de preferinta vanzari tehnice);
2. Studii superioare (avantaj domeniul tehnic);
3. Cunostinte bune Microsoft Office;
4. Disponibilitate pentru deplasari ;
5. Abilitati de comunicare si relationare, organizat, spirit initiativa, adaptabil, capacitate de lucru in echipa, bun negociator.
6. Domiciliu: Cluj Napoca, Bucuresti

Descrierea jobului

1. Raspunde de obiectivele de vanzari, promotii, incasari, logistica si clarificarea prompta a situatiilor creditelor pentru clientii alocati;
2. Managementul contractelor pentru clientii alocati;
3. Propune si urmareste executia standardului de mercantizare pentru clienti;
4. Analiza evolutiei pietei pentru produsele din portofoliul companiei (marcile concurente, actiunile comerciale si de marketing, investitii, nivelul preturilor, etc.);
5. Intocmirea de rapoarte de informare (saptamanale, lunare ) asupra activitatii si indeplinirii obiectivelor.
6. Deplasari zilnice in teritoriu pentru angajatii cu domiciliul in zona alocata.

COMTEC 2000 INC SRL este o companie cu capital privat, infiintata in anul 1994, avand ca activitate principala importul si distributia echipamentelor electrice de joasa tensiune, materiale pentru instalatii electrice si echipamente pasive pentru retele de calculatoare si telecomunicatii.
Din 1994 si pana in prezent activitatea companiei a cunoscut o dezvoltare ascendenta datorita extinderii si diversificarii gamelor de produse conform cu cerintele pietii romanesti, precum si datorita dezvoltarii unei puternice retele de distributie pe tot cuprinsul tarii.
Sistemul de management al calitatii implementat la COMTEC este certificat conform standardului ISO 9001:2000.
Produsele furnizate de COMTEC sunt agreate de furnizori importanti de pe piata interna (Electrica, EON,Enel, CEZ Romtelecom).
COMTEC 2000 INC SRL este condusa de o echipa manageriala tanara si dinamica si dispune de personal calificat, impreuna facand parte dintr-un angrenaj complex care asigura companiei un ritm de dezvoltare competitiv.
Pentru mai multe detalii vizitati site-ul www.comtec-int.ro

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Area Sales Manager - zona Ardeal/ Muntenia  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles