Publicat 20 Mai 2010 | Expiră 21 Iun 2010

AREA SALES MANAGER, toate orasele din Romania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in domeniul FMCG de minim 2 ani
- excelente abilitati de comunicare, negociere, motivare
- ambitie si bun simt
- disponibilitate la efort
- cunostinte Excel
- studii superioare
- carnet conducere cat B
- disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- subordonat directorului regional de vanzari
- mentine si dezvolta relatiile cu partenerii
- monitorizeaza vanzarile, stocurile, comenzile
- motiveaza forta de vanzari a distribuitorilor in vederea realizarii obiectivelor
- contribuie la implementarea strategiei de vanzari in zona arondata
- face propuneri de promotii care sa duca la cresterea vanzarii
- intocmeste rapoarte de vanzari

OFERTA (BONUSURI, BENEFICII)
- conditii profesioniste de munca
- perspectiva unei cariere de succes
- sanse reale de promovare functie de performanta individuala
- motivare coerenta raportata la rezultate

Descrierea companiei

Major company in FMCG field.

Expirat
AREA SALES MANAGER, toate orasele din Romania  -  PODRAVKA DD REPREZENTANTA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles