Publicat 01 Iul 2021 | Reactualizat 29 Iul 2021 | Expiră 01 Aug 2021

Area Sales Manager Sud-Vest _Agribusiness _Olt, Valcea, Gorj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce aptitudini, abilitati si competente sunt necesare

  • Experienta de minimum trei ani in vanzari de input-uri agricole (cunostinte in cultura mare)
  • O foarte buna cunoastere a fermierilor din zona de responsabilitate
  • Foarte bune abilitati de vanzare, comunicare si relationare
  • Studii superioare agricole finalizate
  • Spirit antreprenorial dezvoltat
  • Persoana organizata si cu atitudine pozitiva
  • Domiciliul in zona de activitate profesionala
  • Abilitati tehnice de lucru cu calculatorul (MS Office)
  • Permis auto si disponibilitate de deplasare.

Descrierea jobului

Ce ne-am dori sa faci

  • Realizezi vanzari astfel incat urmaresti atinerea obiectivului agreat
  • Promovezi portofoliul de produse catre fermierii din aria de responsabilitate
  • Asiguri suport in implementarea actiunilor de marketing (evenimente, loturi demonstrative, concursuri etc)
  • Intretii relatiile comerciale cu clientii existenti ai companiei
  • Prospectezi pieta in vederea dezvoltarii zonei alocate
  • Realizezi rapoarte de activitate periodice.
Cu ce contribuim noi
  • Te sustinem in dezvoltarea profesionala si personala
  • Iti oferim feedback constructiv
  • Suntem o echipa de profesionisti, prietenoasa, care iti va fi alaturi in realizarea obiectivelor.

Activam de 15 ani pe piata de seminte din Romania, sustinand o agricultura performanta.
Colaboram cu producatori importanti din piata mondiala de rapita, grau, porumb si floarea soarelui din Germania si Turcia.
Utilizam o retea de distributie formata din peste 50 de distribuitori nationali si regionali.

  • Dezvoltam relatii pe termen lung cu partenerii nostri interni si externi. Ne concentram pe identificarea de solutii pentru fermieri si distribuitori, in conditiile provocarilor date de piata romanesca agricola.
  • Oferim servicii de suport pentru parteneri, prin organizarea de evenimente, promovare directa la fermieri, campanii de promovare.
  • Cu o echipa formata din profesionisti licentiati in agricultura, marketing, comert, economie, fiecare avand un aport important la consolidarea pozitiei companiei pe piata. Dezvoltam impreuna relatii win-win, impartasim aceleasi valori, constienti ca numai impreuna ne putem atinge scopurile.

Expirat
Area Sales Manager Sud-Vest _Agribusiness _Olt, Valcea, Gorj  -  Biocrop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles