Area Sales Manager - Reprezentant Vanzari - Agent Vanzari

Mina ferwood - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Ambitios, organizat, responsabil;
  • Abilitati excelente de comunicare, prezentare si relationare cu clientii si colegii;
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • Permis categ B;
  • Experienta in vanzarea produselor din lemn ori a materialelor de constructii prezinta avantaj;
  • Absolvent al Facultatii de Constructii Civile, Industriale si Agricole prezinta avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati :
  • Crearea, mentinerea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti in Bucuresti si Romania;
  • Urmarirea si realizarea planului de vanzari;
  • Viziteaza regulat clientii din zona alocata;
  • Prezinta produsele companiei si ofera solutii in concordanta cu nevoile clientilor;
  • Intocmeste contracte si urmareste desfasurarea lor in conditiile stabilite;
  • Intocmeste rapoarte de activitate cat si despre concurenta.

Beneficii :
  • Masina;
  • Telefon;
  • Pachet salarial atractiv acordat in funcție de experiență si competențe;
  • Posibilitatea dezvoltarii personale si profesionale in cadrul unei companii in plina dezvoltare.

Firma Mina Ferwood ofera solutii de cofrat firmelor de constructii dar si produse din lemn pentru producatorii de mobila, producatorii de ambalaje si firmelor de carosari auto.

www.ferwood.ro
Publicat 24 iun. 2022 Expiră 24 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos