Publicat 23 Iul 2020 | Reactualizat 06 Aug 2020 | Expiră 22 Aug 2020

Area Sales Manager pentru zona Nord – Vest

CONFIDENTIAL
2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Domiciliu in Arad,Timisoara,Oradea
Studii medi sau superioare
Experiența în domeniul vanzarilor de produse alimentare – minim 5 ani intr-o pozitie similara
Organizat, responsabil, cu bune abilități de comunicare
Cunoștințe și abilități de vânzare și negociere
Orientare spre client și rezultate
Cunoștințe MS Office
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
Îndeplinirea obiectivelor de vânzări, conform politicii și strategiei companiei
Identificarea de noi oportunități pentru creșterea vânzărilor – Clienti noi si strategi noi
Monitorizarea procesului de vanzare - urmarirea comenziilor, verificera stocurilor, implementarea promotiilor, încasarea facturilor emise, raportarea activitatii desfasurate
Sa viziteze periodic toti clientii (distribuitorii), sa relationeze si sa interectioneze cu forta de vanzari
Sa acorde asistenta si sa furnizeze informatii catre clientii pentru a creste vanzarile
Sa efectueze raportari periodice catre coordonatorul echipei / Directorul de vanzari
Sa elaboreze si sa aplice strategii pentru cresterea volumului de vanzari

Beneficii:

Pachet salarial competitiv, conform experienței și obiectivelor realizate
Masina,Laptop,Telefon,Tichete de masa.

Companie Import / Distributie Nationala produse alimentare predominant Dulciuri;

Echipa tanara in dezvoltare;

Apreciem Corectitudinea,Ambitia Dinamismul !!!

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Area Sales Manager pentru zona Nord – Vest  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles