Area Sales Manager - INGINER (Pantelimon)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Este necesara experienta de vanzari in domeniul echipamentelor industriale, automatizari.
Permis de conducere
Capacitate foarte buna de comunicare şi relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliu semnificativ, capacitate rapida de decizie
Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
Disponibilitate deplasari.
Se ofera salariu atractiv, comision vanzari, masina de serviciu, laptop, telefon, bonuri de masa, abonament clinica medicala.

Descrierea jobului

Desfasoara activitate de vanzari, promovare a firmei si prospectare piata
Coordonarea activitatii de vanzari in zona de activitate in conformitate cu politica de vanzare a firmei
Realizarea cifrei de afaceri si a monitorizarii respectarii conditiilor comerciale acordate clientilor (respectare termen de plata, limita de credit, conditii de livrare etc) in zona de acoperire in fiecare luna
Efectueaza periodic vizite la clienti.
Raspunde de realizarea planului de vanzari si realizarea corecta a incasarilor in zona acoperita
Propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor si a obtinerii de profit in zona
Respecta si asigura respectarea obiectivelor propuse in acord cu strategia firmei

Robital Industrial Supplier, cu o experienţă de peste douăzeci de ani în domeniul roboticii şi automatizării,
reprezinta in Romania companii de renume in domeniul tehnologiilor de vacuum, roboticii, sistemelor de conveioare si ambalare produse. (www.robital.ro)

Echipamentele comercializate şi instalate de Robital îndeplinesc cerinţe de eficientă precum: durată lungă de viaţă, raportul foarte bun calitate-preţ, timpul scurt de instalare, utilizarea şi exploatarea facilă în condiţii de siguranţă deplină.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 11 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos