Publicat 25 Mar 2021 | Reactualizat 24 Apr 2021 | Expiră 25 Apr 2021

Area Sales Manager-Iasi-Suceava-Botosani

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Excelente abilitati de people management
Leadership si abilitati de influentare si negociere foarte bine dezvoltate
Adaptabilitate, rezistenta la stress
Spirit analitic, persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa lucreze atat in echipa, cat si individual
Studii medii (studii superioare reprezinta avantaj)
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu mai mult de 50% din programul de munca
Bune cunostinte dе operare Microsoft Office si Word.
Experienta pe o pozitie similara.
Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor dе mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta!

Descrierea jobului

Ce vеi facе in echipа noastrа?
Coordoneаza аctivitatеa de vаnzаri din zonа arondаta in conformitate cu politicа dе vаnzare a firmei.
Dezvoltа si mentine relаtii pаrtenеriаle cu directorii de galerie din zona arondata.
Planifica si efectueaza vizite strategice in punctele de lucru arondate.
Ofera consultanta agentilor de vanzari din zona arondata, cu privire la estimarile de venituri, tehnici de vanzare, tipuri de comportament si calitati de dobandit.
Urmareste activ veniturile inregistrate pe punctele de lucru arondate.
Propune planuri de activitate in vederea cresterii vanzarilor si a obtinerii de profit in zona arondata.
Urmareste periodic raportari prinvind activitatea concurentei.
Estimarea veniturilor/cheltuielilor pentru zona arondata.
Sustine prima etapa de interviuri in vederea angajarii pentru pozitia de consultant vanzari.

Fondată în anul 2002 la Timișoara cu capital românesc, reseller-ul CONTAKT a cunoscut o dezvoltare continuă, extinzându-și reţeaua de magazine în fiecare an, ajungând astăzi la un număr de peste 220 magazine proprii în majoritatea orașelor importante din România.

Pe scurt, CONTAKT este un brand creat în concordanță cu standardele de calitate în care credem și pe care le respectăm și, de ce nu, cel mai interesant retailer în piața accesoriilor pentru telefoane mobile.

Suntem convinși că angajații sunt principala resursă strategică a organizaţiei! CONTAKT acordă o importanţă maximă dezvoltării personale a angajaților, în concordanță cu obiectivele personale și cu obiectivele organizației. Echipa de management este preocupată în permanenţă de motivarea personalului, de evaluarea performanţelor profesionale și de conceperea modalităţilor de îmbunătăţire al organizației conform cerințelor de business. Echipa CONTAKT, formată astăzi din peste 650 de angajați, este cel mai important asset al organizației; acesta, împreună cu experiența de 18 ani, ne oferă o perspectivă viabilă în atingerea viziunilor și obiectivelor companiei.

Expirat
Area Sales Manager-Iasi-Suceava-Botosani  -  Contakt Express Logistik SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles