Publicat 24 Oct 2008 | Reactualizat 22 Nov 2008 | Expiră 24 Nov 2008

AREA SALES MANAGER -DIVIZIA ELECTRICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Studii superioare , de preferat profil techinc ( electrice /instalatii)
•Cunostinte limba engleza
•Cunostinte operare PC
•capacitatea de a lucra in echipa;
•abilitati excelente de comunicare si negociere;
•flexibilitate, capacitatea de decizie si sinteza;
•persoana riguroasa, atenta la detalii
•persoana dornica de afirmare si de dezvoltare
•inclinatie spre activitatea de vanzare
•Experienta de minim 3 ani pe o pozitie similara , de preferat in domeniul electricelor

Descrierea jobului

•Prospectare piata
•Gasire de noi clienti
•Intretinere clienti existenti
•Negociere si contractare
•Supervizare derulare contracte clienti
•Urmarire comenzi furnizori si informare clienti
•Promovarea produselor companiei

Companie nationala- mare grup din domeniul electricelor si corpurilor de iluminat

Expirat
AREA SALES MANAGER -DIVIZIA ELECTRICE  -  Creare Resurse Umane