Publicat 22 Oct 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Area Sales Manager DEVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Persoana dinamica, ambitioasa si orientata catre rezultate;
- Abilitati de negociere si comunicare;
- Cunostinte pachet office, limba engleza.

Descrierea jobului

- Prospecteaza continuu piata in vederea identificarii de potentiali clienti;
- Creaza, mentine si dezvolta relatiile cu toti clientii din zona de lucru;
- Gestioneaza solduri, baza de date clienti, realizeaza raportari periodice.

salariu motivant, auto serviciu, telefon, tichete de masa

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 19 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.

Expirat
Area Sales Manager DEVA  -  S.C. Cumpana 1993 SRL