Area Sales Manager - Dealer Auto

Manpower 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Manpower România recrutează un Area Sales Manager - Dealer Auto pentru unul dintre clienții săi, o companie internationala este cel mai mare importator auto din România.

Cerinte:
  • Studii superioare absolvite cu diploma de licenta;
  • Experienta de 2-4 ani pe o pozitie similara;
  • Limba engleza nivel mediu;
  • Bune abilitati de operare PC;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Integritate; Bune competente de interrelationare;
  • Adaptabilitate la partenerii de discutie, empatie;
  • Gestionarea conflictelor;
  • Capacitatea de a argumenta pana la concluzia dorita;
  • Promoveaza si stimuleaza colaborarea.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Buna organizare a retelei de distribuitori si dezvoltarea acesteia;
  • Atingerea obiectivelor stabilite prin Business Plan, elaborarea planurilor de actiune pentru indeplinirea obiectivelor;
  • Implementarea locala a strategiei si a planurilor de marketing;
  • Prospectarea zonei arondate pentru identificarea de noi potentiali parteneri in zona;
  • Asigura suportul si consilierea dealerilor in toate domeniile activitatii acestora.

Beneficii:
  • Salariu de baza + comision;
  • Asigurare de viata;
  • Asigurare medicala;
  • Bonuri de masa;

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.