Area Sales Manager (constructii)

HR TIME SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Recrutam AREA SALES MANAGER pentru clientul nostru, care oferă soluții sigure și inteligente de cofraje pentru a aborda o gamă largă de proiecte de construcții pentru toate segmentele de piață – infrastructură, clădiri rezidențiale, comerciale și industriale.

Cerinte:
  • Studii superioare (domeniul constructiilor reprezinta un avantaj)
  • Experiența de șantier (realizarea structurilor din beton armat)
  • Bune abilitati de comunicare, asertivitate, bun negociator.
  • Cunoașterea pieței construcțiilor din zona
  • Relatii cu principalele firme de constructii
  • Carnet de conducere B ( obligatoriu)
  • Cunostinte operare PC: MS Word, Excel, PowerPoint,

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Prezentarea firmei, a produselor si serviciilor companiei către potențialii clienți, in vederea incheierii contratelor de servicii inchiriere și vânzare de cofraje, sistematizare și suport tehnic de șantier;
  • Discuții tehnice cu clienții pe baza planurilor de execuție in vederea întocmirii ofertelor;
  • Colaborare cu dep. tehnic in vederea întocmirii de catre acesta din urma a ofertei tehnice optime;
  • Susținerea si negocierea d.p.d.v. tehnic si economic a ofertelor de închiriere si vânzare;
  • Urmărirea derulării contractelor in teren (Bucuresti si alte judete);
  • Rapotare periodica/sau ad hoc ;

Beneficii:
  • Salariu fix + comision ;
  • Masina de serviciu;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala;

Descrierea companiei

HR TIME, Marca Inregistrata Hire and Retain. On time!

Publicat 24 ian. 2022 Expiră 23 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos