Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 08 Iul 2019 | Expiră 11 Iul 2019

AREA SALES MANAGER (A.S.M)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Titularul postului coordoneaza activitatea echipei din subordine si a magazinelor din zona arondata in vederea atingerii obiectivelor de vanzare conform indicatorilor de performanta stabiliti.

Principalele atributii ale postului:
1. Coordoneaza activitatea magazinelor Astel din zona;
2. Coordoneaza si sustine echipa din subordine pentru atingerea obiectivelor cantitative si calitative stabilite;
3. Asigura respectarea procedurilor referitoare la documente, mercantizare si cash;
4. Monitorizeaza si adopta masurile necesare pentru indeplinirea obiectivelor de vanzari pe categorii de servicii si produse;
5. Raporteaza conform cerintelor companiei.

ZONA ARONDATA: CLUJ-NAPOCA, TURDA, ALBA IULIA, SIBIU, TARGU MURES, BISTRITA

Descrierea jobului

CERINTE:
- Experienta minima 1 an in shop management
- Studii medii/superioare;
- Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Outlook);
- Carnet conducere categoria B;
- Cunostinte de limba engleza (minim nivel mediu - citit, scris, vorbit);
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de previziune, planificare, organizare, coordonare, control, evaluare;
- Abilitati de motivare si dezvoltare a echipei din subordine;
- Atitudine proactiva, dinamica, orientata spre identificarea de solutii;
- Disponibilitatea pentru munca de teren in proportie de 100%.

Ce-ti oferim?
- Pachet salarial motivant: salariu de baza + bonus din vanzari;
- Masina de serviciu, laptop, telefon.
- Oportunitati de dezvoltare a carierei
- Mediu de lucru prietenos si colegi faini;
- Asigurare medicala privata;

Astel Mobile este partener Orange Romania si distribuitor autorizat de servicii si echipamente de telecomunicatii.

Cu o retea de 43 de magazine la nivel national, lucram constant la imbunatatirea portofoliului nostru astfel incat sa asiguram clientilor solutii inovatoare, performante si accesibile.

Expirat
AREA SALES MANAGER (A.S.M)  -  SC ASTEL MOBILE SRL