Publicat 16 Aug 2017 | Reactualizat 15 Sep 2017 | Expiră 16 Sep 2017

Area Sales Manager / consultant vanzari aplicatie software

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de ASE sau Politehnica, ordonat, politicos si sociabil caruia sa ii placa sa negocieze.

Descrierea jobului

- Contacteaza clienti potentiali sau raspunde cererilor venite de la acestia.
- Prezinta detaliat produsele/serviciile noastre clientilor.
- Negociaza contracte cu clientii si urmareste semnarea contractelor de catre clienti.
- Are si atributii post vanzari (after-sales) - discuta regulat cu clientii, le identifica nevoile si nemultumirile si incearca sa le rezolve.

www.sasgrup.ro - SAS GRUP SRL este producator de software si dispozitive electronice. Suntem cei mai mari producatori de solutii integrate hardware si software de monitorizare de la distanta prin GSM din Romania.

Expirat
Area Sales Manager / consultant vanzari aplicatie software  -  S.A.S. Grup SRL