Publicat 16 Oct 2008 | Reactualizat 13 Nov 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Area Sales Executive

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare
-experienta minim 1 an in vinzari
-domiciliul stabil in zona alocata
-permis de conducere de minim 1 an
-cunostinte operare PC

Descrierea jobului

-Reprezinta interesele companiei in zona de desfasurare a activitatii;
-Creaza si mentine o relatie comerciala cu clientii;
-Negociaza contracte comerciale in numele companiei angajatoare;

Oferim:
-Conditii salariale la nivel european;
-Bonusuri;
-Masina si telefon de serviciu full-time;

SC Ludino Company SRL,dealer zonal in domeniul telefoniei mobile aflat in extindere , selecteaza si angajeaza Area Sales Executive.
Candidatii vor trimite CV , scrisoare de intentie cu mentionarea postului pentru care aplica si descrierea detaliata a experientei de vinzare pina la data de 01.12.2008

Expirat
Area Sales Executive  -  sc ludino company srl