Publicat 10 Iul 2006 | Reactualizat 12 Iul 2006 | Expiră 10 Aug 2006

Area Sales Executive - cod ASE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate - Experienta in vanzari, preferabil min. 1-2 ani - Cunostinte limba engleza - Cunostinte operare PC - Disponibilitate de deplasare - Permis de conducere cat. B, experienta min. 2 ani

Descrierea jobului

Activitatea principala : Identifica si abordeaza noi clienti persoane juridice - Vinde produse si servicii Vodafone - Cauta in permanenta extinderea portofoliului de clienti.
Se ofera : Mediu de lucru modern, dinamic - Program de pregatire profesionala - Contract de munca pe durata nedeterminata - Salariu de baza si bonusuri de performanta - Masina de serviciu - Telefon mobil

Descrierea companiei

partener Vodafone

Expirat
Area Sales Executive - cod ASE  -  Deneb srl - partener Vodafone

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles