Publicat 12 Mar 2019 | Reactualizat 07 Mai 2019 | Expiră 12 Mai 2019

Area Sales Developer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in vanzari
Cunostinte de operare PC (Microsoft Office);
Permis de conducere, categoria B;

Descrierea jobului

Dezvolta afacerea in zona alocata astfel:
- promoveaza serviciile Pall-Ex sub forma de solutii integrate adaptate clientilor din zona de responsabilitate
- dezvolta portofoliul de clienti
- mentine relatia cu clientii existenti

Oferta (bonusuri, beneficii): Pachet salarial atractiv, Instrumente de lucru (masina, telefon, PC).
Se asigura training permanent.

Fondată în 1996, Pall-Ex, Reţeaua Nr. 1 de distribuţie mărfuri paletizate în Marea Britanie a devenit unul dintre liderii europeni în materie de transport expres. Avand o experienta de 21 ani de excelenţă în supply chain, Grupul de Companii Pall-Ex activează de 6 ani şi în România, devenind dupa numai 2 ani, liderul pietei locale, pe acest domeniu de activitate.

Prin modelul său inovativ de afaceri, compania lucrează alături de o reţea de transportatori şi distribuitori locali pentru a oferi un serviciu de livrare în 24 de ore a mărfurilor paletizate pe întreg teritoriul ţării.

Obiectivul nostru este sa devenim reteaua de top a distributiei de marfuri paletizate Pan-Europene.

Pall-Ex recruteaza Area Sales Developer pentru Partenerii sai din zonele mentionate iar cei selectati sunt parte a Departamentului Comercial Pall-Ex Romania.

Expirat
Area Sales Developer  -  PALLET EXPRESS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles