Publicat 27 Oct 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Area Sales Consultant

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii/superioare (de preferinta tehnice);
Experienta in vanzari ;
Permis auto categ.B ;
Operare PC-MS Office ;
Limba engleza la un nivel mediu/avansat (italiana) ;
Disponibilitate ptr deplasari ;
Initiativa , perseverenta, aptitudini de comunicare si negociere , capacitate de lucru in echipa , capacitate de a lucra sub presiune , capacitate de adaptare la nevoile pietei ;atitudine de vanzator orientat catre clienti;tudii medii/superioare (de preferinta tehnice)

Descrierea jobului

Vanzarea de ambarcatiuni de diferite marimi si tipuri ;
Prospectarea pietei ; cauta noi clienti ,incheie contracte si mentine legatura cu clientii;
Negocieaza termenii contractuali in limitele stabilite de companie ;
Asigura gestionarea eficienta si cresterea portofoliului de clienti , prin cresterea volumului de vanzari ;
Pachet salarial atractiv ;
Instrumentele de lucru necesare (auto,mobil,laptop , etc)

Fondata in 2004 , Neptun Yacht s-a nascut din pasiunea pentru navigatie.
Astfel , Neptun Yacht a devenit dealer pentru cele mai renumite brand-uri - yachturi cu motor si vele - , importator direct al firmelor Azimut , Cranchi , Bavaria , Sessa , Galeon .
www.neptunyacht.ro

Expirat
Area Sales Consultant  -  Neptun Yacht