Publicat 19 Aug 2008 | Reactualizat 17 Sep 2008 | Expiră 19 Sep 2008

Area manager

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta manageriala vasta;
- sa cunoasca o limba straina franceza sau engleza;
- obligatoriu permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

Descriere job:
Area manager pentru o multinationala care obiect de activitate: Divizia de Curatenie, Divizia Tehnica.

Responsabilitati:
- sa controleze fiecare punct de lucru in ceea de priveste calitatea si organizarea activitatii, bugetul;
- sa deschida noi puncte de lucru;
- sa fie o interfata intre client si persoana de conducere;

Beneficii:
masina de seviciu;
- mobil;
- salariu atractiv;
- training cu o persoana din Franta

Companie de recrutare si selectie de personal cu capital romanesc recruteaza area manager pentru clientul sau, o companie franceza specializata in intretinerea tehnica a cladirilor si curatenie.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Area manager  -  CONFIDENTIAL