Publicat 03 Iun 2005 | Reactualizat 05 Iul 2005 | Expiră 04 Iul 2005

Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniu de cel putin doi ani
Abilitati deosebite de planificare si organizare
Buna capacitate de comunicare, negociere si motivare
Cunostinte de operare calculator, in special Microsoft Office
Disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata
Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj
Domiciliul stabil in Constanta, respectiv Ploiesti

Descrierea jobului

Ocupantul acestui post va avea ca principale responsabilitati coordonarea si controlul tuturor activitatilor legate de vanzarea produselor furnizorilor nostri in zona alocata si a operatiunilor de depozitare si de distributie, atingerea obiectivelor de vanzari si dezvoltarea pietii, in conformitate cu politica noastra de vanzari si distributie.

Compania noastra este lider in vanzari, distributie si servicii logistice pentru firme multinationale din domeniul bunurilor de larg consum si deruleaza operatiuni in intreaga tara.

Expirat
Area Manager  -  First Logistics & Distribution S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles