Publicat 04 Iul 2008 | Expiră 03 Aug 2008

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• absolvenţi ai facultăţii de filologie (engleza si/sau franceza);
• minumum 3 ani de experienţă ca profesor;
• cunoştinte de operare PC (Excel, Word, PowerPoint, MS Outlook);
• carnet de conducere - categoria B;
• excelente abilităţi de prezentare, comunicare şi persuasiune;
• disponibilitate pentru deplasări şi program flexibil;
• independenţă şi capacitate foarte bună de auto-organizare;
• domiciliu stabil, de preferinţă, n reşedinţa de judet.

Descrierea jobului

• promovarea şi vnzarea cărţilor n conformitate cu standardele şi politicile companiei;
• menţinerea relaţiilor cu clienţii din zona alocată;
• atragerea de noi clienţi şi creşterea ponderii vnzărilor pentru clienţii existenţi;
• stabilirea şi dezvoltarea unei relaţii profesionale cu clienţii din zona alocată;
• informarea clienţilor cu privire la oferte, preţuri;
• elaborarea periodică a rapoartelor de vnzări.

Centrul de carte straina Fischer International este importator direct si distribuitor al cartilor de limba engleza, limba franceza, limba spaniola, limba italiana si limba germana, publicate de urmatoarele edituri: THOMSON ELT, MARSHALL CAVENDISH EDUCATION, SUMMERTOWN, CAMBRIDGE, PETER HADDOCK, PENGUIN, BOUNTY, AUTUMN, EASY READERS, CLE INTERNATIONAL, EN CLAVE, LOESCHER ETC

Expirat
AREA MANAGER  -  FISCHER INTERNATIONAL