Publicat 27 Iun 2008 | Reactualizat 27 Iul 2008 | Expiră 28 Iul 2008

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Compania farmaceutica multinationala
BERLIN-CHEMIE/Menarini Group
angajeaza in regim full-time

pentru zonele:

Dolj, Gorj, Olt, Mehedinti, Arges, Valcea
CERINTE:
1. Studii superioare finalizate
2. Minimum 3 ani experienta in companii multinationale sau in distributia de produse farmaceutice
3. Capacitate de a lucra proactiv si de a se adapta la cerintele organizationale
4. Abilitati in planificarea si organizarea activitatilor unei echipe
5. Onestitate, flexibilitate, spirit de echipa, abilitati de comunicare
6. Cunostinte operare PC (Windows, Office)
7. Cunostinte de limba engleza nivel mediu
8. Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari

RESPONSABILITATI:
1. Coordonarea, controlul, organizarea si planificarea strategica a activitatii de vanzari corespunzatoare teritoriului alocat
2. Realizarea managementului teritoriului alocat prin identificarea corecta a obiectivelor si a metodelor de indeplinire a lor
3. Instruirea (training si coaching), dezvoltarea si motivarea echipei de vanzari coordonate, in zona de responsabilitate
4. Monitorizarea lunara a nivelului de realizare a obiectivelor
5. Mentinerea unor bune relatii cu liderii de opinie in domeniul medical

CV-ul si scrisoarea de intentie vor fi expediate la e-mail:

hr@berlin-chemie.ro sau la fax 021.233.08.26,

pana la data de 18.07.2008.

Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Expirat
AREA MANAGER  -  Berlin-Chemie Menarini

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles