Publicat 05 Mar 2008 | Expiră 05 Apr 2008

AREA MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare finalizate (de preferinta in domeniul economic)
• Cunostinte solide de operare PC: Microsoft Office
• Experienta in coordonare vanzari: min. 1 an
• Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare
• Cunoasterea pietei produselor farmaceutice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

• Coordoneaza, supervizeaza si motiveaza echipele farmaciilor din subordine
• Asigura suport in vederea maximizarii vanzarilor, urmarind valorificarea eficienta a potentialului zonei
• Colaboreaza cu Dept. Comercial pentru implementarea politicii de achizitii, merchandising si stoc management in farmacii
• Colaboreaza cu Dept. Marketing in directia implementarii strategiei de marketing a firmei
• Colaboreaza cu Dept. Dezvoltare in vederea administrarii eficiente a spatiilor farmaciilor existente si coordoneaza deschiderea de noi locatii
• Realizeaza si prezinta rapoarte privind rezultatele activitatii subordonatilor

Cu o evolutie ascendenta, Centrofarm doreste sa-si intregeasca echipa de profesionisti, care sa o mentina in topul retelelor de farmacii. In prezent, Centrofarm se distinge prin eleganta farmaciilor, prin spatiile mari de expunere, prin originalitate si mai ales prin pozitionarea strategica a farmaciilor

Expirat
AREA MANAGER  -  CENTROFARM