Publicat 03 Oct 2007 | Reactualizat 01 Nov 2007 | Expiră 03 Nov 2007

Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- persoana dinamica, perseverenta, cu bune abilitati de comunicare; experienta minima in vanzari; permis de conducere cat B.
-disponibilitate deplasari

Descrierea jobului

- identificarea de noi clienti pentru companie in zona desemnata, precum si fidelizarea clientilor actuali;
- se ocupa de vanzarile pe a anumita zona din tara, in functie de orasul de domiciliu;
- pachet salarial motivant, in functie de realizari, training asigurat de companie;
-asigura relatia cu merchandiser-ii din zona
desemnata;
-raporteaza zilnic cu privire la activitatea desfasurata

Compania American Way Group din Statele Unite este reprezentată în România începând cu luna iunie a anului 2005 de societatea American Way s.r.l.. American Way Group are deschise în Europa filiale similare celei din Romania, în ţări precum Cehia, Slovacia, Germania, Polonia, Croaţia şi Bulgaria.

Firma se ocupă cu producerea şi distribuţia de ochelari de soare, ochelari pentru citit, accesorii pentru păr şi accesorii pentru baie, având o experienţă de peste 15 ani în domeniu şi colaborând cu lanţuri mari de hypermarket-uri, cum sunt: Kaufland, Carrefour, Metro(Makro), Spar, Intermarché sau Selgros.

Expirat
Area Manager  -  American Way