Publicat 23 Iul 2007 | Expiră 23 Aug 2007

AREA MANAGER

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

•Experienţă n comerţ cu anvelope/piese auto;
•Studii superioare de specialitate (economice);
•Experienţă n management minim 3 ani;
•Cunoştinţe foarte bune operare PC;
•Permis de conducere categoria B;
•Abilităţi foarte bune de comunicare, creativitate;
•Orientare spre rezultate şi gndire strategică;
• Asumarea responsabilităţilor;

Descrierea jobului

Responsabilităţi
•Realizarea principalelor activităţi manageriale: planificare, organizare, coordonare, monitorizare, comunicare;
•Stabilirea obiectivelor şi a strategiilor la reprezentanţa locală;
•Reprezentarea organizaţiei n relaţiile cu terţe persoane fizice sau juridice;
•Dezvoltarea de piaţă, construirea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi şi menţinerea clienţilor deja existenţi;
•Identificarea nevoilor clienţilor;
•Promovarea şi vnzarea produselor companiei;

Oferta (bonusuri, beneficii):
-pachet salarial n funcţie de realizări;
-maşină de serviciu;
-telefon mobil.

Reprezentanţa comercială a mai multor firme internaţionale pe piaţa din România din domeniul auto.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AREA MANAGER  -  CONFIDENTIAL