Publicat 08 Mai 2007 | Reactualizat 06 Iun 2007 | Expiră 08 Iun 2007

Area Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- de preferat: profil economic (marketing), sociologie/psihologie
- CERINTA OBLIGATORIE : experienta de min 2 ani ca operator de interviu (chestionare) si/sau Coordonator Regional in cadrul unei campanii de cercetare de piata;

• initiativa, tenacitate, seriozitate, atitudine pozitiva
• persoana organizata, creativa, si orientata catre rezultat
• abilitati de comunicare, relationare si negociere
• capacitate de lucru in conditii de stres (atit in echipa cit si individual)
• Carnet auto catg. B
• Cunoasterea limbii engleze

Descrierea jobului

Responsabilitati
• Recrutatea, formarea si coordonarea echipei de City Manageri/operatori de sondaje din intreaga zona coordonata (orasele aflate in subordine);
• Urmarirea calitatii implementarii proiectelor de cercetare de piata;
• Coordonarea resurselor umane si a logisticii pentru realizarea fiecarui Proiect in parte
• Conceperea si trimiterea la timp a rapoartelor de activitate;
• Respectarea bugetelor pentru fiecare proiect in parte

Field Insights este o agentie de cercetare de piata, la nivel national lansata in anul 2002, specializata in servicii de field si data processing.
Compania ofera clientilor sai - agentii full service locale sau multinationale - o gama completa de servicii de implementare si procesare de date.

Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.

Expirat
Area Manager  -  Field Insights

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles