Publicat 04 Dec 2007 | Reactualizat 27 Feb 2008 | Expiră 29 Mar 2008

Area Horeca Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim in echipa noastra un coleg care sa:

- cunoasca clientii Horeca din zona alocata;
- aiba experienta pe un post similar, in lucrul cu clientii Horeca, in FMCG;
- sa posede cunostinte profesionale specifice (instrumente de vanzare specifice canalului Horeca);
- aiba aptitudini de negociere, planificare, supervizare, analiza, raportare, control si implementare;
- aiba abilitati de operare PC (pachetul Office, utilizare comunicatii electronice);
- fie dispus la deplasari frecvente pe zona alocata.

Descrierea jobului

Derularea de activitati specifice canalului Horeca (implementare produselor companiei in locatiile de interes, dezvoltarea relatiilor cu clientii, etc) pe zona alocata.

Descrierea companiei

Companie de distributie la nivel national.

Expirat
Area Horeca Manager  -  MURFATLAR

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles